Сьогодні комісія «ЖКГ» попередньо розглянула земельні питання

Депутатська комісіяНовини
👁 277

Депутати постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою попередньо розглянули земельні питання, що виносяться на розгляд сесії міської ради 3 грудня.

Серед них – поновлення договорів оренди на земельні ділянки, внесення змін до правовстановлюючих документів у зв’язку з переходом права власності, а також проєкти рішень щодо зміни цільового призначення земельних ділянок.

Майже усі питання отримали підтримку комісії «ЖКГ». Стосовно одного із питань щодо поновлення договору оренди земельної ділянки, депутати вирішили здійснити виїзд, після якого буде прийнято остаточне рішення.

Крім цього, комісія вирішила ініціювати винесення на розгляд сесії міськради проєкту рішення щодо обмеження розміщення розважальних закладів у радіусі 100 метрів навколо закладів освіти.

Також комісія розглянула фінансовий план комунального підприємства «Сервіс-опт» на 2022 рік та внесла ряд рекомендацій щодо його доопрацювання.

Чергове засідання комісії відбудеться наступної п’ятниці, на ньому депутати планують заслухати керівників комунальних підприємств стосовно фінансових планів на наступний рік.

Деталі сьогоднішнього засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою можна переглянути за посиланнями: https://cutt.ly/2TEwOhZ, https://cutt.ly/bTEwSLT .

Вам також може сподобатися

У Корабельному районі виявлені порушення законодавства про працю
Херсонців закликають взяти учать в дискусії про громадський активізм

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X