Сьогодні Херсон хоронив і оплакував своїх героїв

Новини
👁 450

Сьогодні Херсон хоронив і оплакував своїх героїв: Руслана Юрійовича Кривцова, Даніїла Володимировича Мисика, Дениса Анатолійовича Лупика.

«Щодня наша країна хоронить сотні своїх героїчних дітей. І Херсон не став виключенням. Рідні наші хлопці, Руслане, Данііле, Денисе. Вічна пам’ять і вічний спокій на нашій херсонський рідній землі. Завдяки вам – ми можемо стояти тут, дихати українським повітрям на всі груди.

Сьогодні Херсон плаче. Кожна херсонська родина співчуває рідним та близьким загиблих», – промовила під час прощання з військовими начальниця МВА Галина Лугова.

Вона попросила всіх херсонців гідно шанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя, боронячи нашу неньку-Україну. Підтримувати їхні сім’ї. А також запам’ятати мить, коли херсонці живуть без страху і можуть ходити по вулицях, не боячись бути зґвалтованими чи катованими ворогами.

«Пам’ятаймо, що завдяки тисячам полеглих, наш Херсон вільний», – наголосила вона.

Галина Лугова зазначила також, що держава та органи місцевого самоврядування будуть дбати про сім’ї загиблих героїв. Діти та рідні матимуть підтримку у рамках міської програми соціального захисту, у яку для цього будуть внесені відповідні зміни, а також іменами героїв будуть названі вулиці міста та освітні заклади.

Ніхто нікого не забуде», – підсумувала вона.

Вам також може сподобатися

Мінна безпека на деокупованих територіях: що важливо пам’ятати?
Інформація про обстріли Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X