Сьогодні Харків та Херсон обмінювались досвідом кращих практик у соціальній сфері

Новини
👁 162

Сьогодні, 13 серпня, секретар Херсонської міської ради Галина Лугова разом з начальником управління соціальної політики Оленою Рузгіс та директором Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоном Єфановим зустрічали гостей з Харкова.

До харківської делегації увійшли представники Департаменту соціальної політики Харківської міської ради, комунальних закладів соціальної сфери м. Харкова, науковці Харківських вищих навчальних закладів, лідери інститутів громадського суспільства соціального спрямування.

«Ми дуже щасливі, що маємо можливість поділитися певним досвідом у сфері соціального захисту, бо можемо бути корисними. У свою чергу, перейняти досвід одного з провідних міст України для нас є честю. Херсонська міська рада сподівається на довготривалу співпрацю», – такими словами Галина Лугова привітали присутніх.

Олена Рузгіс ознайомила присутніх з діючою міською комплексною програмою «Соціальний захист» та її заходами: «У Херсоні, як і у багатьох містах України працює програма гарячого харчування для малозабезпечених, у зимовий період – опікуємося безпритульними громадянами. Також працює програма «Муніципальних хліб», яка надає можливість малозабезпеченим верствам населення купувати хліб за зниженою ціною».

Антон Єфанов презентував роботуХерсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: «Робота центру налагоджена, він працює цілодобово. Зокрема, для молодих породілей, які не можуть забезпечити себе усім необхідним, ще до дії державної аналогічної програми, центр допомагав лікарям закуповувати «родові пакети»».

Після теоретичної частини гості відвідали та ознайомилися з роботою наступних соціальних закладів міста:

  • Притулок для постраждалих від домашнього насильства в м. Херсоні;
  • Інклюзивний простір  «Сонячний світ» при  громадській організації;
  • Херсонську обласну організацію підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини»;
  • Соціальний центр матері та дитини Херсонської міської ради;

Також відвідали офіс Херсонського обласного благодійного фонду «Наш дім».

Візит відбувся в рамках програми «Кращі практики в соціальній політиці», яку реалізує Харківська міська рада з метою встановлення партнерських відносин, обміну досвідом соціального захисту населення та задля підвищення рівня надання таких послуг у Харкові.

Слід зазначити, що гості були щиро вражені роботою виконаною, секретарем міської ради Галиною Луговою, на стіні третього поверху приміщення адмінбудівлі міської ради. Усі разом зробили фото на згадку.

Вам також може сподобатися

У п’ятницю відбулась нарада з підготовки та відзначення Дня незалежності України
18 серпня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міськради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X