Сьогодні депутати «транспортної» комісії спланували роботу першого засідання прийдешнього року

Депутатська комісіяНовини
👁 223

22 грудня депутати, що входять до складу постійної комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі спланували порядок денний першого засідання прийдешнього року та розглянули звернення херсонців.

Отже, роботу комісії у 2022 році депутати вирішили розпочати зі знайомства з новим заступником міського голови В’ячеславом Білковським, його баченням розвитку транспортної галузі , роботу якої відтепер він координуватиме.

Також до участі в наступному засіданні запросили – директорку департаменту економіки та інвестицій міськради Ірину Ніколаєву, аби заслухати звіт роботи департаменту у напрямку залучення інвестицій та плани на 2022 рік; начальницю управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марину Віркун, щоб спланувати роботу з відновлення дорожнього покриття; директора КП «Херсонміськсвітло» Олександра Ткача, з яким обговорять роботу світлофорів та стан відновлення зовнішнього освітлення вулиць міста.

Крім цього, депутати підняли питання безпеки на херсонських вулицях та надали ряд рекомендацій. Серед них – встановлення попереджувальних знаків та світлофора на розі вулиць Філатова та Олександрівській; переведення світлофорного об’єкту, що розташований на перехресті проспекту Ушакова та вулиці Іллі Кулика, в режим цілодобової роботи; встановлення та відновлення дорожніх дзеркал, які  розширюють огляд і підвищують безпеку руху на небезпечних ділянках.

Резюмував засідання комісії її секретар Віталій Бєлобров.

Вам також може сподобатися

У Херсоні розпочалась вакцинація третьою дозою
Позачергове засідання виконкому міськради: підтримано усі питання порядку денного

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X