Сьогодні «архітектурна» комісія розглядала земельні питання

Депутатська комісіяНовини
👁 266

Сьогодні під головуванням Сергія Харченка відбулося чергове засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони навколишнього середовища.

Під час засідання комісія розглянула усі питання порядку денного, зокрема –  питання, які винесуть на розгляд сесії міськради 3 грудня. Серед них – поновлення договорів оренди на земельні ділянки, внесення змін до правовстановлюючих документів у зв’язку з переходом права власності, а також проєкти рішень щодо зміни цільового призначення земельних ділянок.

Крім цього, комісія заслухала головного архітектора міста Ігоря Юрчака, який доповів щодо роботи в напрямку розробки зовнішнього вигляду тимчасових споруд.

Ігор Юрчак зазначив, що наразі завершується робота з розробки схеми розміщення ринків та окремих торгових рядів у місті.

«Архітектурна» комісія внесла ряд рекомендацій управлінню містобудування та землекористування, зокрема –  на чергове засідання депутатам буде надано матеріали по деяким об’єктам незавершеного будівництва, а також поінформують щодо дотримання містобудівних умов та обмежень.

Деталі засідання у записі онлайн трансляції : https://cutt.ly/hTvczY6

Резюме голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони навколишнього середовища Сергія Харченка.

Вам також може сподобатися

Члени виконкому міськради розглянули та підтримали 29 питань порядку денного
У Херсонському Водоканалі триває вакцинація працівників проти COVID-19

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X