Сміття у лісі – це суспільна проблема. Не забудьте за собою прибрати!

Новини
👁 1K

Канікули, відпустка, пікніки з шашличком на природі, походи з палатками в гори та ліс. Сонце сяє, море кличе, гори заманюють своєю зеленню, річка обіцяє прохолодні хвилі. Стомившись від міста, його метушні та шуму, люди прагнуть відпочити, розважитися, отримати позитивні емоції, щоб їх кількості вистачило на цілий рік! На жаль, доволі часто, набіги відпочивальників закінчуються великими збитками для навколишнього середовища. Найбільша і головна проблема – це СМІТТЯ.

Тому, щоб мати змогу знову повернутися в затишний куточок для відпочинку, необхідно дотримуватися обов’язково елементарних правил, повідомляє ТОВ “Хесонавтокомунсервіс”.

  • НЕ ЗАЛИШАЙТЕ СМІТТЯ.

Використані пластикові пакети, пляшки, скляний та одноразовий посуд заберіть із собою та викиньте у смітник. Пам’ятайте, що папір розкладається 1-2 роки, поліетилен -10 років, пластик – 40 років, консервна банка – 80 років, скло – більше 1000 років! Органічні рештки та залишки їжі можна закопати в лісі.

  • НЕ РОЗПАЛЮЙТЕ В ЛІСІ БАГАТТЯ.

Особливо це небезпечно під деревами, на сухій траві, в хвойному лісі та у вітряну погоду. Якщо все ж багаття необхідне – розкладайте його в заздалегідь приготовленій ямці та стежте, щоб полум’я не пошкодило розташованим поблизу деревам та не спровокувало пожежі. Після відпочинку ретельно загасіть багаття: залийте його водою, засипте землею та притопчіть.

  • ПІСЛЯ ПІКНІКУ – зберіть свої речі і відійдіть на декілька метрів від місця вашого відпочинку, зупиніться й озирніться: якщо ви залишили місце вашого відпочинку таким же чистим і привабливим, як до вашого прибуття, значить вам знову захочеться повернутися сюди.

Пам’ятайте про майбутнє. Від вас залежить, як буде виглядати обране вами місце відпочинку наступного разу. Бережіть природу! Будьте дружніми до світу, що оточує вас і він відповість вам взаємністю!

Вам також може сподобатися

“Молодість душі – єдине багатство, яке варте того, щоб його берегти”: Ігор Колихаєв привітав херсонців з Днем молоді
Як вберегтися від спеки. Поради фахівців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X