Служба у справах дітей Суворовської райради інформує

Новини
👁 215

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Суворовської районної у м. Херсоні ради відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної  у м. Херсоні ради, голова комісії Андрій Задніпряний.

Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про охорону дитинства”, “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, “Про освіту”, “Про соціальні послуги”, “Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю” комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, а саме:

1. Про визначення способу участі матері у вихованні малолітнього сина.

2. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про визначення  способу участі батька  у вихованні малолітньої доньки.                                   

3. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області щодо визначення способу участі  бабусі  з малолітньою онукою.

4. Про доцільність подання позову до Херсонського міського суду Херсонської області та затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав матері стосовно неповнолітнього  сина.

5. Про затвердження висновку до Херсонського  міського суду Херсонської   області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні малолітньої доньки.

6. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні неповнолітньої, доньки та малолітнього сина .

 7. Про встановлення способу участі батька у вихованні малолітнього сина.

8. Про доцільність постановки бабусі кандидатом в опікуни над малолітнім онуком.                                            

9. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні малолітньої доньки.          

10. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні малолітнього сина.                            

11. Про надання рекомендацій батькам щодо забезпечення прав і найкращих інтересів малолітніх дітей. які зараховані до Старозбур’ївської спеціальної школи Херсонської обласної ради на цілодобове перебування.

12. Про неналежне виконання своїх батьківських обов’язків батьками у відношенні неповнолітнього сина та доцільності подання позову до Херсонського міського суду Херсонської області про позбавлення батьківських прав батьків.                      

13. Про доцільність продовження терміну цілодобового перебування малолітніх дітей в комунальному некомерційному підприємстві «Херсонський обласний Будинок дитини» Херсонської обласної ради.

14. Про надання неповнолітнім дітям статусу дитини-сироти, та встановлення  піклуванням над ними.                

15. Про звільнення від виконання обов’язків піклувальника над неповнолітньою дитиною.

16.  Про звільнення від виконання обов’язків опікуна над малолітньою дитиною.                                      

17. Про державну реєстрацію народження малолітньої дитини.             

18. Про заяву щодо поділу спадкового майна належного малолітній дитині.                            

19. Про дозвіл  на укладення іпотечних договорів.                                                               

20. Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві власності або на праві користування належить дітям, та/або на набуття майна на ім’я дітей.

21. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за графіком.

 З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.

Вам також може сподобатися

Де сьогодні Херсонводоканал ремонтує мережу
COVID-19 підтвердили ще в 183 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X