Служба у справах дітей Суворовського району вилучила у батьків їх дитину з інвалідністю

НовиниНовини ОТГ
👁 287

Службі у справах дітей Суворовського району довелося вилучити у батьків їх дитину з інвалідністю.

Дитина потребує постійного піклування та особливого догляду, але, на жаль, фахівцям служби не вдалося з’ясувати місце перебування матері. Натомість поряд з дитиною перебував чоловік, який назвав себе біологічним батьком дитини, але юридично досі немає відповідних документів.

Ситуація в родині загострилася – дитину вилучили.

Спеціалістами служби зібрали усі необхідні документи, забезпечили проведення медичного, педагого-психологічного обстеження для визначення місця подальшого влаштування дитини,  а рішенням виконкому Суворовської районної  у м. Херсоні ради визначено за доцільне направити дитину на реабілітацію до комунального закладу «Олешківський дитячий будинок-інтернат» Херсонської обласної ради.

Наразі хлопчик вже прийнятий до закладу та охоплений справжньою увагою професійного колективу. Службою у справах дітей здійснюється подальша робота щодо соціально-правового захисту дитини з інвалідністю.

«Коли в родині виховується дитина з інвалідністю – це справжнє випробування для батьків. Розвиток, реабілітація такої дитини потребує від батьків любові, терпіння, знань і постійних зусиль»,- зазначають фахівці служби.

Вам також може сподобатися

БУРчик запрошує на толоку по оформленню молодіжного простору бібліотеки-філії №3
Як навчитися бути в моменті з дитиною: батьків запрошують на тренінг

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X