Служба у справах дітей Дніпровської у Херсоні райради здійснила рейди до населених пунктів старостинських округів

НовиниСоціальна сфера
👁 325

У зоні впливу служби у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради, як головної організаційної структури, що виконує делеговані державою та Херсонською міською радою повноваження у сфері захисту прав та законних інтересів, близько 18 тисяч дітей, які мешкають на території Дніпровського району, в тому числі й діти навколишніх 10 сіл і селищ у складі 4-ох старостинських окургів.

18 серпня  спеціалісти  сектору з питань захисту прав дітей та профілактичної роботи служби у справах дітей разом із представником патрульної поліції, старшим інспектором  В’ячеславом ГРИБКОМ та спеціалістом Центру соціальних служб з питань сім’ї, дітей та молоді Херсонської міської ради Оленою ТИМОШЕНКО, постійними партнерами у здійсненні в районі профілактичних заходів щодо дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, здійснили виїзд до найвіддаленішого населеного пункту Дніпровського району – села Петрівка Зеленівського старостинського округу (35 км від центральної частини району) та селища Інженерне Наддніпрянського старостинського округу.

Підставами для відвідування сімей, в яких виховуються діти 2004, 2007, 2012, 2013, 2017 та 2018 року народження, стали повідомлення відділу поліції №1 Херсонського районного управління поліції , КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О. Лучанського» та звернення небайдужих громадян щодо неналежного виконання батьківських обов’язків.

Всього відвідано 5 сімей, в яких обстежені умови проживання дітей зі складанням відповідних актів, проведені профілактичні бесіди з батьками, всі батьки з відвіданих сімей запрошені до служби у справах дітей для здійснення подальших заходів профілактичного впливу.

Усього з початку року спеціалісти служби у справах дітей виконкому Дніпровської у місті Херсоні ради здійснили 85 профілактичних рейдів. 397 разів відвідали 116 дітей, які перебувають на обліку ССД як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Провели 324 профілактичних бесіди з батьками. 15 дітей вилучені з сімей через загрозу життю та здоров’ю з наступним виконанням заходів захисту їхніх прав  в межах наданих повноважень та компетенції органу опіки та піклування.

Вам також може сподобатися

Молодь Херсона запрошують долучитися до розробки проєкту молодіжного простору
На трьох вулицях у Суворовському районі працюють над відновленням електропостачання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X