Служба у справах дітей Дніпровського району міста відвідала багатодітні родини з категорії СЖО

НовиниСоціальна сфера
👁 354

На початку робочого тижня, 13 вересня, спеціалісти служби у справах дітей разом із представником патрульної поліції та фахівцем Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Херсонської міської ради здійснили позачерговий рейд з метою відвідування сімей соціальних категорій, до яких мобільна група не змогла потрапити під час попереднього рейду. Географія рейду – від мкрн. Воєнка до смт Антонівка.

Підставами для відвідування шести сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах і в яких сумарно виховується 16 дітей 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2016, 2017, 2018, 2020 і 2021 років народження, стали відсутність реагування батьків на запрошення до служби у справах дітей після першого відвідування, повідомлення з навчальних закладів, звернення сусідів щодо неналежного виховання і утримання дітей батьками. На жаль, до однієї родини, де ростуть четверо малолітніх дітей, в тому числі 2021 року народження, вдруге потрапити не вдалося – сусідка повідомила, що родина переїхала за невідомою адресою. Місце знаходження дітей встановлюється.

За підсумками рейду складено акти обстеження умов проживання дітей, відбулися відверті розмови з дітьми і батьками, родині з 5 дітьми надано допомогу із взяттям на облік як багатодітної родини в управлінні праці та соціального захисту населення, після чого їй буде призначена передбачена законодавством підтримка держави, як багатодітним малозабезпеченим сім’ям – таких в районі 380.

Вам також може сподобатися

Працівники служби у справах дітей вилучили в матері її малолітню дитину з інвалідністю
У міськраді обговорили питання збереження пам’яток культурної спадщини

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X