Скорочення кількості рекламних конструкцій у місті, їх модернізація та розробка схем розміщення – такі питання сьогодні постали перед депутатами «архітектурної» комісії

Депутатська комісіяНовини
👁 237

Сьогодні, 26 жовтня, депутати, що входять до складу постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони навколишнього середовища зібралися на чергове засідання, аби розглянути профільні та сесійні питання.

Під час розгляду питань щодо надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, думки депутатів дещо розділилися.

Заступник голови комісії Іван Бебко відзначив, що міський голова Ігор Колихаєв вважає за доцільне скоротити кількість рекламних конструкцій щонайменше на 50%, тому надання нових дозволів наразі є невиправданим.

А депутат міської ради Володимир Сальдо запропонував розробити єдине архітектурне бачення, згідно якого здійснювати розміщення зовнішньої реклами в місцях, які найбільше приваблюють операторів реклами.

В управлінні маркетингу міста та туризму повідомляють, що відповідно до розпорядження міського голови, в місті вже працює робоча група, яка створює схеми розміщення реклами, але через те, що Херсон опинився у червоній карантинній зоні її засідання поки переносяться.

Депутат міської ради Олександр Ложичев вважає, що окрім зменшення кількості рекламних конструкцій необхідно їх осучаснювати, зокрема за рахунок заміни звичайних білбордів на Led-екрани.

Окрім цього, «архітектурна» комісія підтримала ряд проєктів рішень сесії, що виносять на розгляд чергового засідання сесії міськради 5 листопада.

Серед них – надання нотаріальних і адміністративних послуг у старостинських округах, що увійшли до складу Херсонської  міської територіальної громади. Детальніше тут.

Секретар міської ради Галина Лугова зазначає, що відповідне рішення, у разі якщо за нього депутати проголосують у сесійній  залі, дозволить вирішити питання з наданням нотаріальних послуг громадянам, що мешкають у віддалених селах громади, а саме: Садове та Зеленівка.

Також депутати підтримали проєкт рішення виконкому щодо демонтажу 93 гаражів, Дніпровського району, власники яких не мають дозвільних документів та 11 тимчасових споруд, розміщених на проспекті Ушакова та вулиці Суворова.

Начальниця Інспекції з контролю за благоустроєм міської ради Олена Мазур повідомила, що власників зазначених споруд поінформовано про демонтаж, й у разі, якщо до засідання виконавчого комітету до Інспекції не надійте дозвільних документів – споруди буде знесено.

Коментар секретаря постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони навколишнього середовища Олександра Ложичева.

Вам також може сподобатися

Роботи з реконструкції електромереж на території Комишанського округу планують завершити до середини листопада
Опитування в рамках дослідження «Зменшення ризиків від посух» Виробникам сільськогосподарської продукції

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X