Складено список безкоштовних сервісів для онлайн-консультацій із лікарями під час воєнного стану

Новини
👁 417

Міністерство цифрової трансформації України склало список безкоштовних сервісів для онлайн-консультацій із лікарями під час воєнного стану. Його було оприлюднено пресслужбою міністерства у телеграм.

Безоплатні сервіси для консультацій із лікарями під час воєнного стану

Потребуєте консультації лікаря, але не маєте доступу до лікарні? Розповідаємо про сервіси, де українці, які постраждали від війни, можуть отримати БЕЗОПЛАТНУ медичну онлайн-консультацію лікарів.

1️⃣

Медичний сервіс Helsi. Тут можна записатися до медиків усіх спеціальностей. Кваліфікація усіх лікарів є підтвердженою в Міністерстві охорони здоров’я. Для запису на консультацію не потрібно мати декларацію та направлення від сімейного лікаря, достатньо обрати потрібного спеціаліста та час консультації.

2️⃣

Doctor Online — Health Assistant. Отримати консультацію сімейного лікаря або вузькопрофільного спеціаліста, замовити ліки чи розшифрувати результати лабораторних досліджень онлайн можна на порталі.

3️⃣

Viveo Cares Foundation — застосунок, де лікарі 24/7 надають консультації українцям, які мають проблеми зі здоров’ям та проживають у зоні бойових дій країни.

4️⃣

Likar.support — онлайн-сервіс, де лікарі-волонтери нададуть термінову медичну допомогу онлайн.

5️⃣ teplo.app — застосунок, який допоможе отримати безплатну консультацію психолога, якщо ваш запит пов’язаний із війною.

Вам також може сподобатися

Сьогодні у Херсоні курсують 116 автобусів на 23 маршрутах
Лідерів Міського учнівського парламенту вчили поведінці в екстремальних ситуаціях

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X