Шляхи зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни обговорюватимуть на конференції, до якої долучилася Оксана Рукавішнікова

НовиниСоціальна сфера
👁 152

У п’ятницю, 3 вересня, в Одесі стартувала регіональна конференція «Посилення фінансової дисципліни місцевих громад. Роль та функції Рахункової палати». До участі у конференції долучилася заступник Херсонського міського голови Оксана Рукавішнікова.

На конференції обговорюватимуть питання статусу та основних повноважень Рахункової палати як вищого органу аудиту, зокрема стосовно здійснення контролю за використанням бюджетних коштів, наданих на виконання повноважень місцевими державними адміністраціями та на реалізацію делегованих повноважень органами місцевого самоврядування по доходах та видатках.

Учасники обговорять проблемні питання регіонів у сфері публічних фінансів та шляхи зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни.

Окрім представників Рахункової палати, голів обласних адміністрацій та рад, у конференції візьмуть участь Олег Рафальський, Віцепрезидент НАН України, професор, доктор історичних наук та Інгуна Судраба, керівник команди експертів проєкту «Зміцнення потенціалу зовнішнього аудиту відповідно до міжнародних стандартів в Україні», Екс-Генеральний аудитор Латвії та екс-депутат Латвійського Сейму.

Передбачається участь народних депутатів, мерів низки міст Одещини, Миколаївщини, Херсонщини, голів ОТГ, представників органів місцевого самоврядування, науковців.

Захід проходить з нагоди 25-річчя Рахункової палати.

Вам також може сподобатися

Де сьогодні працює Херсонський Водоканал
У Херсоні розпочалось засідання сесії міської ради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X