Шлях Незалежності: у Херсонському краєзнавчому музеї відкрили тематичну виставку

Новини
👁 186

У Херсонському обласному краєзнавчому музеї урочисто відкрили нову виставку “30 років Незалежності. Херсонський хронограф”.

Виставка являє собою невелику подорож у часі. І починається мандрівка з часів козацтва. Адже на Херсонщині було дві січі – Камянська та Олешківська.

Кирило-Мефодієвське братство, революція 1917, вступ до СРСР, “революція на граніті”, проголошення незалежності та події сучасності. Серед експонатів – предмети побуту, фотокартки, гроші різних часів, документи, символи технічного прогресу ( перші компютери, мобільні телефони), символіка революцій, листівки.

А в центрі зали – стілець, стійка з мікрофоном та гітара. За словами організаторів, цей об’єкт символічний. Він показує, що історія твориться просто зараз, кожен сучасник може вільно розповісти про події сьогодення та висловити власні думки.

Наприкінці, усі відвідувачі виставки могли написати привітання та побажання країні з нагоди її 30-ліття.

Музей запрошує херсонців та гостей міста 24 серпня з 10 до 16 на Соборну, 9. Вхід на виставку “30 років Незалежності. Херсонський хронограф” вільний.

Нагадуємо, що на цьому святкування Дня Державного Прапора України у Херсоні не завершується:

  •  о 16:00 у ЦБ ім. Лесі Українки презентують відеоролик «Поетична  мапа Україна» за участю представників творчої інтелігенції міста Херсона та області;
  • з 17:00 до 18:30 на площі Свободи відбудеться Мистецький захід військово-патріотичного спрямування до Дня Державного Прапора України (за участю членів Херсонської обласної асоціації об’єднань ветеранів учасників бойових дій на сході України та ГО «Єдина Родина Херсонщини»): фото-вернісаж просто неба (портрети українських військових, світлини форпосту «Південь-Чонгар» тощо);
  • мистецька програма за участю лауреатів конкурсу-фестивалю «Княжий вінець України», учасників проєкту «Пісні народжені війною, вірші написані в АТО»;
  • о 19:00 на площі Свободи відбудеться виступ камерного оркестру Херсонської обласної філармонії.

Як у Херсоні святкуватимуть 30-річчя Незалежності, можна дізнатись за посиланням.

Вам також може сподобатися

У Херсоні вшанували пам’ять військовослужбовців, що віддали своє життя за Україну під синьо-жовтим стягом
Херсонці вшанували головну національну святиню – Державний Прапор України

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X