Школярів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі «День зустрічі птахів»

Новини
👁 439

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить щорічний заочний Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів».

До участі у конкурсі запрошуються учні 1-11 класів закладів загальної середньої та вихованці закладів позашкільної освіти України. Роботи можуть бути як індивідуальні, так і командні. Конкурс проводиться заочно у два етапи: І етап обласний – до 3 квітня поточного року; ІІ етап – фінальний (Всеукраїнський).

Роботи учасників конкурсу приймаються Оргкомітетом, не рецензуються та не повертаються. Умови конкурсу можна переглянути на сайті НЕНЦ: https://nenc.gov.ua/

Метою конкурсу є: актуалізація уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів.

Конкурсні роботи потрібно надати до 03 квітня 2022 року до обласного Оргкомітету: 73011, м. Херсон, вул. Чайковського, 236, тел.: (0552) 42 80 86, або надіслати на ел. пошту: [email protected]

Інформація про підсумки Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів» буде розміщена на сайті НЕНЦ (www.nenc.gov.ua) у вигляді наказу.

Вам також може сподобатися

Херсонські бібліотекарі підготували серію онлайн-уроків
У Корабельному районі продовжують працювати над питаннями соціального захисту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X