Щодо інформації стосовно повернення нових чотирьох тролейбусів КП «Херсонелектротранс» постачальнику

Новини
👁 424

Щодо інформації, яка розповсюджується деякими ЗМІ стосовно повернення нових чотирьох тролейбусів КП «Херсонелектротранс» постачальнику, повідомляємо:

Ці транспортні одиниці прибули в місто 23 лютого цього року для тестових випробувань та передані на підставі договору відповідального зберігання, згідно з умовами якого власник майна може у будь-який час звернутись до зберігача з вимогою про повернення тролейбусів.

До початку повномасштабного вторгнення зазначені транспортні засоби не стали власністю міста через низку невирішених юридичних питань.

Під час окупації Херсона тролейбуси перебували на території КП «Херсонелектротранс».

У зв’язку з відсутністю оплати цих ТЗ постачальник вимагає у законний спосіб невідкладно повернути належне йому майно – тролейбуси. Відповідно до чинного законодавства КП “Херсонелектротранс” не має права перешкоджати власнику розпоряджатись своїм майном.

Зазначаємо також, що відповідальний за зберегіння несе фінансову відповідальність за отримане майно і має відшкодувати його вартість у разі пошкодження.

Крім того, відсутність цих чотирьох одиниць електротранспорту ніяк не позначиться на забезпеченні потреб міста в умовах воєнного стану та тих умовах, у яких місто-герой Херсон перебуває зараз.

Міська влада робить все від неї залежне для забезпечення міста транспортом у доступний спосіб.

Поза тим, владою ведуться переговори з міжнародними донорами на предмет отримання додаткових транспортних засобів на безоплатній основі.

Вам також може сподобатися

У Херсоні реанімують роботу міського дорожнього управління
Запрацювала міська “гаряча лінія” Херсонської міської військової адміністрації

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X