Що робити, якщо загубив паспорт громадянина України чи закордонний паспорт: інформує Мінюст

Новини
👁 637

Такі ситуації, як втрата документів, зараз трапляються нерідко. Координаційний центр з надання правової допомоги рекомендує скористуватися застосунком “ДІЯ”.

Паспорти у “Дії” — ID-картка та закордонний — мають таку саму юридичну силу, що й звичайні. Така можливість передбачена статтею 14¹ Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”. Цифровий паспорт можна показувати на блокпостах та поліції, використовувати для перетину кордону в Польщі та Молдові.

Отримати ID-картку та закордонний паспорт і відновити втрачені документи можна у ЦНАПах, які працюють у таких областях: Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька. На жаль в окупованому Херсоні ЦНАП працює лише на видачу раніше замовлених документів.

Також паспортні послуги знову доступні в підрозділах державної міграційної служби: https://cutt.ly/9STmI7r. ДМС у Херсоні не працює. Тож херсонцям варто убезпечити себе й встановити застосунок “Дія”.

Вам також може сподобатися

Щодо роботи GPS трекерів
Державна податкова служба України про сплату єдиного внеску платниками єдиного податку під час воєнного стану

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X