«Щедруємо за Україну і безпеку»: у Херсоні відбулась акція з протидії насильству

Новини
👁 82

«Щедруємо за Україну і безпеку» – таку назву має акція на підтримку розвитку проєкту безпечного середовища та громадського простору, що відбулась на головній пішохідній вулиці міста. На вул. Суворова організували справжнє театральне дійство, до якого долучилися містяни. Херсонці брали участь у квесті, виконували тематичні завдання з безпеки, ділилися своїми думками стосовно видів домашнього насильства та методів протидії. Кожен з учасників, після проходження локацій, отримував у подарунок кружку з тематичним зображенням акції та QR-кодом сайту з протидії домашньому насильству https://rozirvykolo.org/.

Організатори заходу зігрівали учсників чаєм, а творчий колектив із Зеленівки – виконанням щедрівок. Співробітники сектору протидії домашньому насильству в рамках акції «Теплі долоні» подарували маленьким херсонцям рукавички.

Організатори акції – громадські організації міста, Управління патрульної поліції та ГУ Національної поліції Херсонської області за підтримки Управління культури ХМР і Корабельної районної ради.

Фото: ГУ Національної поліції Херсонської області

Вам також може сподобатися

“ХерсонВодоканал” застерігає: Вирішуйте питання заборгованості в досудовому порядку
Трансляція засідання постійної комісії з ПИТАНЬ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X