«Щасливі разом»: серед переможців всеукраїнського сімейного квест-фестивалю родина херсонців

НовиниСоціальна сфера
👁 84

У Херсоні з 6 по 8 серпня проходив четвертий Всеукраїнський сімейний квест-фестиваль «Щасливі разом». Учасники фестивалю брали участь у різноманітних конкурсах, родина Хоменко-Ханікових з Херсона перемогла у творчому конкурсі. У спортивному перемогу отримала родина Волощук з Одеси, у кулінарному конкурсі – родина Маракуліних-Саханевич зі Скадовська.  Диплом у номінації «Найдосвідченіша родина» отримала сім’я Ісакових з Миколаєва.

Гран прі фестивалю та путівку на Чорне море від CAMP GAGARINA Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України отримала родина Павлових з Миколаєва.

Всього у заході взяли участь 23 сім’ї з Києва, Миколаєва, Одеси, Кривого Рогу, Херсона та Херсонської області. Всі учасники отримали дипломи і подарунки.

Фестиваль проведено в Херсоні громадською організацією «Сонячні діти Херсонщини» для сімей, в яких виховуються діти з синдромом Дауна, в рамках програми «Активні громадяни» за підтримки Британської ради в Україні, Херсонської міської ради, управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Херсонського державного університету, приватних підприємців.

Вам також може сподобатися

За минулий тиждень у Херсоні народилось 2 двійні
Сьогодні вночі очікують грози та шквали

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X