Сервісні центри МВС плідно працюють на деокупованій Херсонщині

Новини
👁 272

Тандем одразу двох сервісних центрів МВС — № 6541 м. Херсон та № 6543 м. Генічеськ, що знаходяться за однією локацією, дав змогу на 100% задовольнити попит на державні послуги серед місцевих жителів та гостей. Хочемо поділитися результатами роботи та подякувати всім хто завітав до нас за якісним державним сервісом.

Нагадуємо прийом відвідувачів відбувається за адресою вул. Вишнева 22, в будівлі, де до військової агресії розміщувався Регіональний сервісний центр МВС в Херсонській області.

✅На даному етапі клієнтам доступні:

-реєстрація, преререєстрація, зняття з обліку та вибракування транспортних засобів;

– обмін національного посвідчення водія та видача міжнародного посвідчення водія як додаток до національного.

Також проводиться робота щодо погодження з військовою адміністрацією маршрутів складання практичних іспитів та завершено облаштування екзаменаційного класу для теоретичних іспитів зі знань ПДР. Про початок надання зазначених послуг громадян буде проінформовано додатково.

✅Результатом спільної роботи за перший тиждень тандему сервісних центрів МВС в Херсонській області, стало:

— проведення 51 реєстраційної операції з транспортними засобами;

— здійснення 82 обмінів національних посвідчень водія, більшість з яких застарілі посвідчення водія що видані понад 30 років. Зі слів клієнтів після нападу рашистів та пережитої окупації бажання позбутися всього радянського та руського є непереборною потребою.

— прийнято одну заявку на виготовлення індивідуального номерного знака.

— в перший день роботи виявлено один транспортний засіб з підробним номером кузова. До речі цього разу злочинці позбулися оригінального маркування шляхом видалення цілого шматка з написом ідентифікаційного номера автівки і встановили на його місце вандально випиляну частину кузова, що належала зовсім іншому транспортному засобу. Як повідомив продавець «купівля» за дорученням, попри тривалий час експлуатації, все таки вийшла йому боком. В подальших планах купівля автомобіля виключно з укладанням договору купівлі-продажу в сервісних центрах МВС після проходження повноцінного комплексу перевірок та експертизи ідентифікаційних номерів.

— викрито спробу зареєструвати автомобіль по підробному договору купівлі-продажу. Даний інцидент мав місце в суботу 4 березня. До сервісного центру МВС звернувся громдянин з начебто звичайним пакетом документів, а саме договором купівлі-продажу, що був укладений субєктом господаюванням (простіше кажучи організацією посередником) на придбання нічим не примітного легкового автомобіля. Експертне дослідження автівка та свідоцтво про реєстрацію на неї пройшли без казусів. Але при перевірці документів за базою ЄДР ТЗ адміністратором сервісного центру МВС було встанолено, що в загальнонаціональній базі існує інший договір ДКП, вписаний на іншу особу. Зі слів потерпілого автомобіль придбано через популярну інтернет платформу онлайн-оголошень, а зазначений підроблений договір на право власності отримано поштою з іншого міста листом на замовлення. Радість від придбання тривала не довго, а ось болючі наслідки за невдалу спробу чи то зекономити чи то через адмірну довіру до людей привели до болючих наслідків. За даним інцнцедентом викликано поліцію та відкрито справ по ст.358 ч. 4. використання завідомо підробленого документа.

— надано безліч консультацій за телефоном та безпосередньо відвідувачам. Цікавим фактом є те що більшість дзвінків до сервісного центру МВС надходили з-за кордону, адже місцеві мешканці тікаючи від окупаційної влади знайшли прихисток в різних країнах світу.

✅Також ведуться роботи з налагодження попереднього запису в е-чергу через сайт ГСЦ МВС.

☎️Для отримання послуги необхідно завітати до сервісного центру МВС та інформувати адміністраторів про необхідність отримання послуги. Додаткові роз’яснення з приводу графіку та порядку роботи за телефоном (050) 760-57-66, сторінці Facebook або на сайті ГСЦ МВС.

🚐Нагадуємо, що на території деокупованої Херсонської області постійно курсує мобільний сервісний центр МВС. Графік курсування, часи прийому мобільних сервісних центрів МВС можна переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua в розділі «Мобільні СЦ».

☎️Зазаначаємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.

Вам також може сподобатися

Понад 5 тисяч херсонців щодня отримують гарячі обіди
Херсонська міська військова адміністрація запровадила роботу Центру гуманітарної допомоги для сімей з дітьми

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X