Сергій Циганок привітав учнів гімназії №6 із початком навчального року

Новини
👁 245

Цьогоріч навчальні заклади самостійно визначались із форматом проведення свята першого дзвоника. У Херсонській гімназії №6 Херсонської міської ради провели урочисту лінійку для усіх учнів.

Шкільна родина гімназії стала більшою на 128 першокласників.

З почесною місією до гімназії завітали в.о. заступника міського голови Сергій Циганок та депутати Херсонської міської ради Олександр Ложичев і Вадим Даник.

– Хочу подякувати кожному вчителю за їх щоденну важку працю. Бажаю кожному з них наснаги в роботі, вдячних учнів і міцного здоров’я. А батькам школярів хочу побажати великого терпіння. Особливо батькам першокласників, бо попереду у вас великий нелегкий, але дуже цікавий шлях. – привітав Сергій Циганок.

Окрім цього, він разом з депутатами вручив Подяки від секретаря Херсонської міської ради Галини Лугової:

за сумлінну плідну працю, високий рівень професіоналізму у впровадженні інноваційних технологій в освітній процес заступниці директора з навчально-виховної роботи Ірині Радецькій.

за високий професіоналізм, вагомий внесок у розбудову науково-педагогічного проекту «Інтелект України» та з нагоди ювілею заступниці директора з навчально-виховної роботи Світлані Казаріній

за сумлінну плідну працю, високий рівень професіоналізму у впровадженні інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес учительці англійської мови Олесі Сорокіній.

Також Сергій Циганок вручив квіти від міського голови Ігоря Колихаєва вчителькам, які цьогоріч вперше стали класними керівниками перших класів.

Під час урочистої лінійки усім учням вручили солодкі подарунки з нагоди 30-ої річниці Незалежності України. І саме цій темі були присвячені перші уроки в усіх класах.

Вам також може сподобатися

Квіти вчителям – від Ігоря Колихаєва
З початком нового навчального року школярів привітав депутат Херсонської міськради Юрій Рожков

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X