Секретар міської ради Галина Лугова обговорила відкриття Сортувального центру в Херсоні

Новини
👁 345

Вчора секретар міської ради Галина Лугова, за дорученням міського голови Ігоря Колихаєва, обговорила ініціативу створення Сортувального центру у Херсоні з директором ТОВ GREEN LINE SV Сергієм Дудкою.

ТОВ GREEN LINE SV наслідує японську модель ставлення до сміття, яка полягає у бережному відношенні до навколишнього середовища, коли всі відходи сортуються і використовуються у якості вторсировини, а решта — спалюється без шкоди для екології. Окремо збираються метал, пластик, пляшки, ганчір’я, папір, батарейки (сольові, лужні, ртутні, срібні, літієві), старі меблі, побутова техніка, коляски, велосипеди тощо.

Херсонський сортувальний центр буде розрахований на 25 фракцій. Компанія співпрацюватиме із головами ОСББ, які у себе на територіях будуть облаштовувати ящики для сортування та привчатимуть людей екологічно мислити й ставитися до відходів не як до сміття, а як до вторсировини, яку можна переробити й використати ще раз.

Заплановано, що сортування охопить також освітні заклади міста: дитячі садочки, школи, профтехнічні ліцеї тощо. Це допоможе містянам з дитинства звикати мислити, що сміття у нас немає, а є відходи, які можуть бути використанні повторно у якості речей, обладнання, сировини для виробництва енергії тощо.

«Проблема сортування сміття у місті потребує глобального вирішення та всілякої підтримки. Херсонський міський голова Ігор Колихаєв, вважає, що ми бачимо добрий приклад для міста, і подібні стартапи мають бути підтримані. Тому запрошуємо херсонців долучитися до нового проєкту, бути активними, змінювати своє ставлення до сміття та починати жити із новим світоглядом», – зазначила секретар міської ради Галина Лугова.

Відкриття Сортувального центру заплановано на кінець квітня.

Вам також може сподобатися

На херсонських підприємствах зменшилась заборгованість із виплати заробітної плати
У Херсоні тривають ямкові ремонти дорожнього покриття установкою ПАТЧЕР

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X