СБУ повідомила підозру двом «високопосадовцям» з окупаційного міністерства

Новини
👁 48


За матеріалами СБУ,  підозру у колабораційній діяльності отримали  двоє громадян України, які підтримали збройну агресію рф та зголосились обійняти керівні посади в окупаційному «министерстве природных ресурсов и экологии Херсонской области».

За даними слідства, один із фігурантів – житель Криму, який  2014 року підтримав російські окупаційні війська і брав участь у незаконному збройному формуванні, що сприяло анексії півострова. Чоловік пропагував ідеї «руського миру» та підтримав окупацію частин Донецької і  Луганської областей.

У вересні 2022 року фігурант, перебуваючи у тимчасово окупованому Херсоні, на пропозицію окупаційної влади  зголосився обійняти посаду  виконувача  обов’язків так званого «министра природных ресурсов и экологии Херсонской области».

На нього покладались обов’язки із  забезпечення функціонування псевдооргану. 

Другий – житель Херсона. Отримав з рук окупантів посаду «первого заместителя министра природных ресурсов и экологии Херсонской области».

Зрадник організував контроль над виконанням своїх функцій підрозділів фейкового міністерства. «Вирішував» майнові питання, пов’язані з діяльністю лабораторії відомства.

Згодом і він «очолив» окупаційне міністерство і крім «основних» функцій на посаді «министра» брав участь у публічних заходах, де у позитиві висвітлював функціонування захоплених державою-агресором природних заповідників, розташованих на тимчасово окупованій території Херсонщини.

Колаборантам загрожує покарання до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вам також може сподобатися

МКІП повідомляє про початок підготовки до Тижня громадянського суспільства
Вчора працівники Херсонського водоканалу виконали ряд робіт

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X