Розпивання алкоголю у заборонених законом місцях або поява у п’яному вигляді передбачає адміністративне покарання

Новини
👁 329

Нагадуємо про один із найпоширеніших видів порушень громадського порядку — розпивання алкоголю у заборонених законом місцях або поява в громадських місцях у п’яному вигляді. Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях передбачає адміністративне покарання.

Так згідно зі статтею 178 КУпАП «Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законом місцях або поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, — тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді попередження, або накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На територію площі біля ККЗ «ЮВІЛЕЙНИЙ» – місця проведення святкових новорічних заходів, окрім предметів і речовин, вільний обіг яких обмежено або заборонено нормами чинного законодавства України (вогнепальна та холодна зброя, бойові припаси, вибухові пристрої, вибухонебезпечні, легкозаймисті предмети, отруйні, наркотичні речовини тощо), також забороняється проносити скляні пляшки та іншу скляну тару.

Ці заходи спрямовані на забезпечення громадського порядку й безпеки громадян під час святкування масових заходів у новорічні та різдвяні свята.

Нетвереза людина на вулиці — це потенційна жертва, щодо якої може бути вчинене адміністративне чи кримінальне правопорушення. Під дією алкоголю вчиняють більш тяжкі правопорушення, такі як хуліганство, нанесення тілесних ушкоджень в результаті раптово виникаючих сварок, бійок та, навіть, вбивства.

Фото патрульної поліції Херсонської області

Вам також може сподобатися

Новорічний майстер-клас «Символ року – тигреня» провели для дітей у Херсонській книгозбірні
КП “МДУ” працює над безпекою доріг Херсонської територіальної громади

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X