Розпочався процес прийому заяв на конкурсний відбір кандидатів на посади помічників ветерана

Новини
👁 119

1 липня розпочався процес прийому заяв в електронному форматі на конкурсний відбір кандидатів на посади помічників ветерана у межах пілотного проєкту, започаткованого Мінветеранів у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській та Миколаївській областях.

Йдеться про апробацію у громадах згаданих регіонів сервісної послуги із індивідуального супроводу в межах системи переходу від військової служби до цивільного життя наших Захисників та Захисниць, які повертатимуться з фронту та служби додому. 

Помічники ветеранів, а здебільшого це будуть колишні військові, члени ветеранських сімей та загиблих Героїв, пройдуть спеціальне навчання, вони працюватимуть у сервісних офісах. Вони консультуватимуть ветеранів з питань працевлаштування, навчання, аспектів соціального захисту та реабілітації, покращення стану здоров’я, загалом реалізації своїх прав та пільг у різних сферах.

Послуга розроблена Мінветеранів України за сприяння «Проєкту підтримки Дія», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансування Швеції.

Вже з 1 липня кандидати на посади помічників ветерана, які мешкають у згаданих чотирьох регіонах, можуть подаватися на конкурсний відбір для участі у цьому проєкті винятково за допомогою інформаційного порталу Е-ветеран (https://eveteran.gov.ua).

Важливо, що обране кандидатами бажане місце працевлаштування в межах пілотної області врахують за умови участі територіальної громади в експериментальному проєкті.

Про умови долучення до проєкту, особливості та перспективи діяльності помічників ветерани докладно можна дізнатися за посиланням.

Вам також може сподобатися

За минулу добу ворог 35 разів обстріляв Херсонську міську територіальну громаду
Пам’ятка: йодна профілактика у разі радіаційної аварії

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X