Роз’яснення ситуації, яка склалась навколо реорганізації КНП «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» та КНП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка»

Новини
👁 306

Стосовно ситуації, яка склалась у публічному просторі навколо реорганізації КНП «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» та КНП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка». 

Найперше, ця процедура спрямована на створення єдиного стоматологічного центру для дорослих і дітей. Таким чином, надання медичних послуг буде здійснюватись комплексно.

По-друге, реорганізація цих комунальних підприємств жодним чином не призводить до звільнення чи несанкціонованого скорочення кількості працівників. Весь медичний персонал має повне право залишатися на своїх робочих місцях в оновленій структурі і ці посади їм будуть запропоновані.

По-третє, КНП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка» має борг по заробітній платі медичному персоналу – близько 4 мільйонів гривень. Реорганізація дозволить, зокрема, погасити цей борг перед працівниками лікарні. Погашення боргу відбудеться за рахунок міського бюджету.

Наступне, всі приміщення, в яких зараз розташовані КНП «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» та КНП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка», залишаються в реорганізованій структурі і будуть використовуватись винятково за цільовим призначенням — надання стоматологічних послуг дорослим і дітям. 

Всі ці заходи здійснюються для поліпшення умов праці медичного персоналу, підвищення якості надання комплексу стоматологічних послуг та розвитку підприємства.

Вам також може сподобатися

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі занезалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
У Херсоні вшанували пам’ять усіх воїнів, які загинули в боротьбі за Україну

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X