Роман Мрочко зустрівся з жителями Центрального району

Новини
👁 39

Начальник Херсонської МВА Роман Мрочко знову зустрівся із херсонцями.

Цього разу з жителями Центрального району. Останнім часом на таких зустрічах встановився певний регламент – не менше півтори години, доки не будуть розглянуті усі питання присутніх. На зустріч прийшло багато жителів будинків, які були пошкоджені внаслідок авіаудару, який росіяни завдали по середмістю Херсона 15 травня.

У багатьох залишилась низка питань. Переважно вони стосуються компенсацій на відновлення житла і оформлення необхідних документів. Найперше людям потрібен витяг з ЄРДР, тому обов’язково на місці прильоту має працювати поліція. Потім треба зареєструватися у ЦНАПі і чекати, коли з нашої громади знімуть статус зони бойових дій. Тоді виходитиме комісія МВА, складатиме акти про пошкоджене чи зруйноване житло, згідно з якими нараховуватимуться компенсації.

Часто на таких зустрічах люди піднімають питання, що стосуються роботи служб і структур, які не підпорядковані МВА. У таких випадках адміністрація все одно намагається домовлятись, шукати точки дотику, щоб проблеми херсонців вирішувались.

Також містяни мають знати, що КП “Парки Херсона” – єдине підприємство, працівники якого забивають вікна не тільки у квартирах, а і в під’їздах. Щоб закрити вікна на поверхах вище 5-го, залучаються бригади альпіністів.

Вже не вперше піднімається питання багатоповерхівок, в яких за всіма нормами не можливо облаштувати найпростіше укриття. Де ховатися від обстрілів мешканцям таких будинків?

Наразі розробляються проєкти з побудови окремих сховищ у мікрорайонах, де найбільше багатоквартирних будинків без укриттів.

Під час зустрічі було озвучено не менше двох десятків питань. Всі вони записані і розподілені для вирішення між відповідальними особами.

Для жителів громади діє “гаряча лінія” МВА: – 050-040-44-24 – 098-958-17-83 – 098-958-17-90.

Працюємо для людей!

Вам також може сподобатися

Де у Херсоні прибирали 28 травня
До уваги херсонців: вакансії у Інспекції з контролю за благоустроєм

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X