Роман Мрочко зустрівся з головами районних у місті Херсоні рад та старостами округів

Новини
👁 37

На порядку денному – ситуація в районах Херсона та старостатах.

Начальник Херсонської МВА Роман Мрочко провів чергову нараду з головами районних у місті Херсоні рад та старостами округів. Із районів міста найскладніша ситуація у Корабельному, особливо у мікрорайоні Острів, який потерпає від жорстких ворожих обстрілів. Тут і пошкоджених дахів, і вибитих вікон більше, ніж в інших районах. Але спеціальні бригади, створені МВА, працюють дуже продуктивно. Теплозабезпечення будинків у мікрорайоні Корабел – окрема тема. Там, де через ворожі влучання відсутнє централізоване опалення, люди забезпечені електрообігрівачами. Є запас деревного палива, буржуйок. У неділю очікують нові надходження паливних брикетів.

У Центральному районі міста вибиті вікна закривають уже майже день в день. Наразі працюють над організацією вивезення сміття у приватному секторі.

Дніпровський район Херсона має проблему з пошкодженими дахами. 17 покрівель потребують капітального ремонту, який в умовах бойових дій ми зробити не можемо, але тимчасово їх законсервують. 

Голови рад звернули увагу на те, що маршрутні автобуси у вечірній час не дотримуються графіку руху. Це питання буде відпрацьоване найближчим часом.

У старостинських округах ситуація різна. Дуже складна вона у Антонівці і Садовому через постійні атаки росіян. У Антонівці вже більше року відсутнє електропостачання і воду подають жителям за графіком з допомогою генераторів. Найближчим часом на прохання антонівців години подачі води будуть збільшені – з 9.00 до 16.00. Сюди продовжують завозити деревне паливо для обігріву осель і, за можливості, можна буде формувати мобрезерв на наступний опалювальний сезон.

У Наддніпрянському старостинському окрузі найбільша проблема – електрозабезпечення. Від ворожих обстрілів найчастіше страждають лінії електропередач. Ще їм потрібна техніка для прибирання сміття і МВА передасть необхідні екскаватор і причеп. 

У Степанівці просять законсервувати школу, щоб зберегти від подальшого руйнування будівлю, і облаштувати сховище, бо у цьому старостаті мало захисних споруд. Вже цього тижня комісія обстежить приміщення і внесе пропозиції.

Зеленівка потребує оновлення комунального транспорту, бо наявний сильно пошкоджений внаслідок ворожих обстрілів. 

Потреби інших старостатів теж по можливості будуть закриватись протягом короткого часу. Головна вимога до управлінців – на одній нараді проблему озвучили, на наступній – відзвітували про її вирішення. Тільки так в умовах російської агресії ми зможемо підтримувати життєдіяльність у нашій громаді на належному рівні.

Вам також може сподобатися

У Херсоні продовжують ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів
Де у Херсоні прибирали 12 лютого

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X