Роман Мрочко зустрівся з головами ОСББ

Новини
👁 59

Начальник Херсонської МВА Роман Мрочко провів чергову зустріч з головами ОСББ. Цього разу були представники частини Дніпровського району Херсона. Мета таких зустрічей – вивчити проблеми містян і максимально сприяти їх розв’язанню або пояснити, з яких причин влада не може цього зробити.

Одне з нагальних сьогодні для херсонців питань – закриття вибитих внаслідок влучань ворожих снарядів вікон плитами ОСБ. У місті розроблена окрема програма і створені спеціальні бригади. Звертатися треба за телефонами:

– Центральна (Суворовська) районна у місті Херсоні рада – 066 447 92 36; 

– Дніпровська районна у місті Херсоні рада – 099 253 54 91;

– Корабельна районна у місті Херсоні рада – 050 533 72 91.

Зараз у Херсоні проводиться активна робота зі створення ОСББ або переобрання голів, які виїхали з тих чи інших причин. Доводиться наводити лад у документах, щоб мати можливість і законні підстави вирішувати проблеми мешканців будинків. Базова потреба нині у херсонців – безпека і МВА приділяє багато уваги облаштуванню захисних споруд. 

Як облаштувати у багатоповерхівці найпростіше укриття? Треба звернутись із заявою на ім’я начальника ХМВА, щоб обстежили підвальне приміщення і визначили, чи можна його рекомендувати як найпростіше укриття. Після цього на місце виходить комісія у складі представників відповідної районної у місті ради, МВА та ДСНС. У цьому підвалі мають бути високі стелі, через нього не прокладені магістральні комунікації, проходу людей нічого не заважає, приміщення перебуває у належному санітарному стані. У разі відповідності всім вимогам комісія може рекомендувати цей підвал як найпростіше укриття і взяти на облік. Щодо ремонту і облаштування, то у пріоритеті приміщення великої площі, де може укритися одночасно велика кількість людей.

На всі питання голови ОСББ отримали відповіді.

Вам також може сподобатися

Жителі Дніпровського району отримали комплекти для ремонту
У безпечному просторі провели тренінг для херсонських освітян

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X