Роман Мрочко зустрівся із мешканцями будинку для вирішення їх нагальних питань

Новини
👁 112

Влада завжди намагається почути кожного жителя громади і відкрита для допомогти у вирішенні питань, з якими звертається населення.
Начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко зустрівся із мешканцями будинку по вул. Вишнева,4 у Херсоні.
Людей турбують досить прості питання, але самотужки, на жаль, вони не можуть знайти шляхи їх розв’язання.
П’ятнадцять родин із вісімнадцяти проживають у двоповерховому будинку барачного типу.
Мешканці звернулися з проханням надати допомогу у створенні ОСББ, змучені бездіяльністю керуючої компанії. Своєю чергою представники Суворовської районної у місті Херсоні ради нададуть консультативну та методичну допомогу, щоб цей процес оптимізувати.
Мешканка будинку Світлана Деркач впевнена, що створення ОСББ допоможе власникам квартир оперативно вирішувати всі побутові питання та не бути залежними від недобросовісної компанії.
Також під час зустрічі обговорили технічний стан будинку, в якому після прильотів пошкоджений дах і під час дощу заливає квартири. Людей турбує і індивідуальне постачання електричної енергії.
А почали херсонці зустріч з представниками місцевої влади з прохання знести у дворі будинку вуличний туалет в аварійному стані. Люди переживають за дітей, яких просто манить ця руїна.
Завершуючи спілкування, Роман Мрочко доручив у першу чергу надати мешканців будинку шифер для ремонту даху, щоб вони могли підготувати своє житло до зими.
«Ми дуже вдячні за те, що на нас звернули увагу і дуже оперативно провели зустріч з мешканцями нашого будинку. Ми проговорили всі питання, які нас турбують, і отримали конструктивні відповіді», – підсумувала Світлана Деркач.

Вам також може сподобатися

Вчора працівники Херсонського водоканалу виконали ряд робіт
Місцеві громади використали на безпеку та оборону майже половину надходжень від ПДФО військових

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X