Роман Мрочко взяв участь у Міжнародному Саміті міст та регіонів

Новини
👁 246

Сьогодні відбувся другий день Міжнародного Саміту міст та регіонів у межах Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Участь у поважному заході взяв начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

Це важлива міжнародна подія з найвищим рівнем участі представників різних держав та іноземних громад, а також платформа для ефективної взаємодії керівників міст і громад.

На Саміті присутні 141 учасник із 17 країн та міжнародних організацій. На онлайн зв’язку з усього світу – 128 керівників міст та регіонів із 37 країн.

У рамках заходу Роман Мрочко підписав Меморандум про взаєморозуміння між Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International та Асоціацією міст України.

Результатом підписання документу для Херсонської громади стане покращення процесів місцевого управління та спроможності органів місцевого самоврядування щодо планування та впровадження заходів для відновлення нашої громади. Об’єднуємося та працюємо задля перемоги!

Вам також може сподобатися

Ворог 17 разів обстріляв Херсонську міську територіальну громаду
В Одесі презентували проект “Вистоїмо разом”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X