Роман Мрочко повторно зустрівся із керівниками ОСББ Центрального району Херсона

Новини
👁 1K

Сьогодні начальник Херсонської МВА Роман Мрочко повторно зустрівся із керівниками ОСББ Центрального району Херсона.

Окремо зупинились на питанні оренди підвальних приміщень у будинках. Як з’ясувалось, для міста це стала практика, коли таким чином ОСББ розпоряджається своїм майном. Головам ОСББ було донесено інформацію про необхідність розірвання угод з орендарями. У громаді триває обстеження і інвентаризація підвальних приміщень. Спеціальна комісія визначає, які з них можна використовувати як найпростіші укриття, а які – ні? У разі, якщо комісійно приміщення буде визнане таким, що відповідає вимогам найпростішого укриття, там одразу розпочнуться ремонтні роботи. І навіть при поліпшенні безпекової ситуації в місті, ці приміщення залишаться захисними спорудами. Безпека ще довго залишатиметься базовою потребою херсонців. 

Окрім того, до голів ОСББ було переконливе прохання забезпечити вільний доступ до найпростіших укриттів усім, кому знадобиться прихиститись там під час обстрілів. Була інформація, що у момент ворожої атаки люди не могли потрапити до облаштованого найпростішого укриття, бо на ньому був замок. Це не припустимо, тому будемо далі проводити роботу з мешканцями будинків та керівниками чи відповідальними особами ОСББ.

До участі також були запрошені представники теплопостачальних підприємств – Херсонської ТЕЦ та “Херсонтеплоенерго” для налагодження комунікації зі споживачами їхніх послуг.

Такі зустрічі проводитимуться регулярно, бо вони дають позитивний ефект у налагодженні конструктивного діалогу з жителями громади.

Вам також може сподобатися

У Херсоні встановили чергове вуличне укриття
Вихованка ДЮСШ “Спартак” Орлова Дарина здобула друге місце на Всеукраїнському турнірі з боксу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X