Роман Мрочко долучився до засідання регіонального офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Новини
👁 21

Начальник Херсонської МВА Роман Мрочко долучився до засідання регіонального офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, який провів голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Під час наради він озвучив питання, які маємо паралельно з низкою інших вирішувати уже зараз.

Йдеться, зокрема, про внесення змін до нормативно-законодавчого акту щодо продовження терміну функціонування військових адміністрацій після завершення військового стану на 100 днів. За цей час ми би повноцінно підготувалися до проведення виборів на території Херсонської громади. Рано чи пізно війна закінчиться, тому планувати такі речі потрібно вже сьогодні.

У Херсонській ОВА наголосили, що потреба в адаптації чинного законодавства стосовно працівників військових адміністрацій є. Зокрема, це передбачення перехідного періоду, який діятиме до проведення виборів та повноцінного відновлення органів місцевого самоврядування. 

Також на нараді було наголошено на необхідності визначити, які саме органи діятимуть та виконуватимуть функції місцевого самоврядування. Теоретично такими органами можуть бути військово-цивільні адміністрації, створені на базі військових адміністрацій.

Окрім цього, було підкреслено, що наразі Кабміном внесене питання розроблення проєкту закону про порядок здійснення публічної влади на неокупованих територіях та територіях, де були створені військові адміністрації.

Вам також може сподобатися

Херсонська громада отримала понад 350 сонячних панелей
У Херсоні продовжують ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X