Роман Головня зустрівся з представниками громадських організацій

Новини
👁 129

«Співпраця міської влади та громадських організацій є головною метою для влади», – зазначив в.о. заступника міського голови Роман Головня на зустрічі з представниками громадських організацій, які у своїй роботі опікуються соціальними питаннями.
Більшість проблем, які вирішуються цими організаціями, – це надання допомоги малозахищеним верстам населення, що потребують фінансової підтримки. Кошти, які передбачаються у міському бюджеті для надання допомоги організаціям не забезпечують у повній мірі їхньої потреби.
«Влада підтримує вас, але варто змінювати підхід у пошуках коштів, треба залучати додаткові ресурси, брати участь у грантових програмах», – звертаючись до присутніх, наголосив Роман Головня. Він зазначив, що влада готова сприяти, проводити навчальні тренінги з написання грантових проєктів, оформлення документів тощо.
Представниця департаменту економіки та інвестицій Ганна Гвалія розповіла про нові напрямки роботи оновленої структури, яка сьогодні працює з грантовими проєктами. Вона зазначила, що готова надати допомогу громадським організаціям у цьому напрямку.


Поділились своїм досвідом роботи щодо залучення грантових коштів громадські організації Червоний Хрест та «Мангуст». На сьогодні у них працюють Банки одягу, є можливість на безкоштовній основі надавати інвалідні візки, ходунки. Суворовська районна організація Червоного Хреста бере участь у конкурсі на отримання гранту щодо створення соціальної їдальні та має надію його отримати.
Завершуючи зустріч, Роман Головня висловив побажання створити умови для більшої взаємодії між громадськими організаціями та зробити такі зустрічі постійними.

Вам також може сподобатися

Громадський простір “МЕРіЯ” зібрав поціновувачів музики
Як учні влаштували Колихаєву допит та чому в «зеленій школі» стало більше зелені

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X