Роботи з реконструкції електромереж на території Комишанського округу планують завершити до середини листопада

НовиниНовини ОТГ
👁 127

Роботи із реконструкції електромереж АТ «Херсонобленерго» планують завершити до середини листопада 2021 року. Про це повідомляє староста Комишанського округу Катерина Рогова.

За її словами, реконструкція дасть можливість значно поліпшити стан електропостачання населених пунктів округу.

Наразі, відзначає Катерина Рогова, на території Комишанського округу працює 5 бригад “Херсонобленерго”.

“За графіком відключення почалися ще в травні місяці, але зважаючи на скарги мешканців округу, я зверталась до АТ «Херсонобленерго» та НКРЕКП із проханням перенести ремонтні роботи на осінній період, адже влітку відключення електроергіі – це неробочі холодильники, кондиціонери, а також проблеми з поливом городів”, – відзначає Катерина Рогова.

Довідка. АТ «Херсонобленерго» проводить реконструкцію власних електромереж на території Комишанського округу у відповідності до затвердженої НКРЕКП інвестиційної програми 2021 року . Сама програма затверджена з 2018 до 2023 роки. 

Вам також може сподобатися

Херсонводоканал цілодобово чергує на аварійній ділянці каналізаційного колектора між вулицею Покришева та IV-м Таврійським
Скорочення кількості рекламних конструкцій у місті, їх модернізація та розробка схем розміщення – такі питання сьогодні постали перед депутатами «архітектурної» комісії

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X