Роботи з прибирання територій та благоустрою міста, а також з вивозу сміття у Херсоні тривають

Новини
👁 58

Роботи з прибирання територій та благоустрою міста, а також з вивозу сміття тривають.

Вчора, 04 вересня, працівники КП «Парки Херсона» займалися садово-парковими роботами, прибиранням вулиць, укриттів, зупинок громадського транспорту, перших зелених та пішохідних зон. 

Було приведено територію до належного санітарного стану на наступних вулицях:  Некрасова (в межах вулиць Бучми та Ціолковського), Залаегерсег, Суворова 53, Полтавська, Корабельна площа, Качельна 14, 40, Стрітенська, Комкова, на розі вулиць Некрасова/Жуковського, Ш.Алейхема/П.Орлика. 

Окрім цього, тривають роботи з вивезення звалищ, утворених внаслідок підтоплення.

Також здійснювалися заходи із покосу зелених зон та садово-паркові роботи по вул. Філатова, 34 (пустир). Проведено роботи із згрібання та вивозом скошеної трави.  

Для виконання вказаних робіт було задіяно 16 одиниць техніки та 117 працівників комунальних служб. Додатково для виконання робіт було долучено техніку Міського дорожнього управління.

Нагадуємо, що для оперативного налагодження процесу надання якісних послуг щодо вивезення ТПВ необхідне обов’язкове укладання договорів між ОСББ або власниками/користувачами житлових будинків приватної забудови та підприємствами-надавачами послуг!

Працюємо далі!

(на фото – це частина виконаної роботи за вчора)

Вам також може сподобатися

За минулу добу працівники Херсонміськсвітла провели освітлення до двох мобільних укриттів
Херсон було атаковано з реактивних систем залпового вогню та артилерії

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X