Робота громадського транспорту, правила пересування автомобілів та пішоходів: із третього березня у Херсоні діятимуть тимчасові обмеження

Новини
👁 6K

Сьогодні, 2 березня, озброєні люди навідалися до міськради. Зустрівся з ними міський голова Ігор Колихаєв, про що й зробив допис на своїй сторінці у Фейсбук.

«То не були переговори чи щось таке, про що вже поповзли чутки. Зі мною ніхто ні про що не домовлявся. Проте справді озброєні відвідувачі у міськвиконкомі сьогодні були.

Ми з командою – мирні люди, ми не мали зброї і зі свого боку не проявляли агресію. Ми показали, що працюємо на забезпечення міста та намагаємось ліквідувати наслідки вторгнення. Ми відчуваємо колосальні труднощі зі збиранням та похованням убитих, доставкою продуктів та медикаментів, вивезенням сміття, усуненням аварій тощо.

Все, що відбувається зараз у нашому місті – політика, яку я ненавиджу. Я прийшов оновити інфраструктуру, заводити в Херсон інвестиції, будувати будинки, дороги, парки та нове життя для рідного міста. У висновку шукаю спецпакети для вбитих, ставлю на вуха весь світ, просячи «зелений коридор» і думаю, ЯК мені тепер відновлювати місто після танків та БТРів.

Я не давав їм жодних обіцянок. Мені просто нічого пообіцяти. Мене цікавить лише нормальна життєдіяльність нашого міста! Я просто попросив не стріляти у людей. У нас немає в місті ЗСУ, лише мирні жителі та люди, які хочуть тут ЖИТИ!

Результат:

1. До міста можна виїжджати лише вдень.

2. Комендантська година з 20.00 до 06.00 зберігається суворо.

3. Виїжджають у місто лише машини з продовольством, медикаментами та іншим.

4. Ми знову випустимо комунальний транспорт, щоб працювати добиралися співробітники хлібозаводу, магазинів, аптек тощо.

5. Пішоходи ходять по одному, максимум по двоє. Військових не провокують. За першої ж вимоги зупиняються. Не конфліктують.

6. Автомобілі, яким за умовами можна перебувати в місті, їздять з мінімальною швидкістю, повинні будуть готові будь-якої миті показати вміст перевезень.

Поки так. Прапор над нами український. І щоб він залишався таким же, цих вимог доведеться дотримуватися. Нічого іншого поки що запропонувати не можу”.

Вам також може сподобатися

Аварійні бригади КП “Херсонелектротранс” вийшли на перевірку контактної лінії
ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПО ХЕРСОНЩИНІ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X