Робоча група “з розрахунку тарифів” надала ряд рекомендацій теплопостачальним підприємствам

Новини
👁 446

Відбулося чергове засідання робочої групи з перевірки розрахунків тарифів на теплову енергію її виробництво, транспортування та постачання для теплопостачальних підприємств Херсонської міської територіальної громади, а також тарифів на послуги із поводження з побутовими відходами під головуванням заступника міського голови Оксани Рукавішнікової та за участю заступника міського голови Володимира Пепеля.

На своїх засіданнях ця робоча група розглядає обгрунтованість розрахунків тарифів, а також перевіряє їх на  відповідність до затвердженої відповідної методики.

Вчора на засіданні було вивчено складники тарифу кількох теплопостачальних підприємств, що працюють на території громади. Після обговорення, отримання відповідей на численні запитання, групою було погоджено тариф лише ПП «Теплогенерація».

При ретельному розгляді  члени робочої групи виявили  завищення відсотку прибутку у розрахунках тарифів підприємства ТОВ «Теплоінвест Таврія» та ТОВ «Херсоненргогруп» та інші невідповідності наданого пакету документів методичним рекомендаціям. Ці підприємства реалізують теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров’я обласного підпорядкування, що розташовані в місті.

Окрім того, було рекомендовано ПП «Теплотехсервіс» відкоригувати проєктний тариф  для Перинатального центру міста Херсона в бік зменшення, бо в результаті розгляду членами робочої групи було встановлено включення до нього необгрунтованої суми витрат на збут.

Підприємствам було запропоновано привести свої розрахунки у відповідність до вимог нормативних документів та терміново надати на розгляд групи, оскільки тарифи на теплопостачання мають затверджуватися виконавчим комітетом ХМР.

Вам також може сподобатися

У Суворовському районі відбувся рейд із перевірки наявності на будівлях адресних табличок зі старими назвами
Комісія з питань конкурентоспроможності розглядала сесійні питання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X