Робоча група розглянула пропозиції щодо покращення безпеки дорожнього руху у Херсоні

Новини
👁 226

У міськраді сьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з питань безпеки та організації дорожнього руху на території Херсонської МТГ.

Завдання робочої групи, створеної розпорядженням міського голови Ігоря Колихаєва, – вносити рекомендації та пропозиції щодо покращення у Херсоні безпеки дорожнього руху.

Так, начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв”язку міськради Марина Віркун, яка головувала на засіданні, зазначила, що одне із нагальних питань у цьому контексті – зміна схеми руху вантажного транспорту у місті.

“Ми уже маємо доручення міського голови із цього приводу, також є рекомендації і проєктантам, і патрульній поліції, тому, гадаю, найближчим часом ми виноситимемо це питання на розгляд”, – зауважила Марина Віркун.

Також члени робочої групи обговорили і механізм розроблення схеми організації дорожнього руху по Миколаївському шосе, на вулицях Небесної сотні, Перекопській , по проспекту 200-річчя Херсону.

“Окрім того, є велика необхідність і у встановленні світлофорних об”єктів на небезпечних ділянках вулиць Філатова, Олександрівській, Університетській, Миколаївському шосе, 8-й Польовій”, – додала начальниця управління.

Староста Комишанського округу Катерина Рогова, своєю чергою, виступила із пропозицією щодо зміни схеми організації дорожнього руху по вул.Центральній в сел.Комишанах в районі 26-ї школи.

Марина Віркун, резюмуючи, відзначила, що пропозиції, озвучені членами робочої групи, будуть опрацьовані та внесені в План роботи управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради.

Вам також може сподобатися

Трансляція позачергове засідання виконавчого комітету 16.12.2021
Оголошення, що вийшло у газеті «Гривня – СВ» 16.12.2021

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X