Рятувальники нагадують про важливість дотримання правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Новини
👁 195

Рятувальники Херсонщини нагадують про важливість дотримання правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів:

🔸Якщо ви виявили вибухонебезпечний чи просто підозрілий предмет – негайно повідомте місцеві органи влади та за телефонами 101 та 102. Навіть якщо ви не впевнені, що цей предмет небезпечний – краще перестрахуватися. Адже запобігти краще, ніж ліквідовувати наслідки. Окрім того, треба дочекатися приїзду спеціальних служб, щоб точно вказати місце та обставини виявлення.

🔸Ні в якому разі не підходьте до знахідки, це може бути вкрай небезпечно. Оптимально безпечна відстань – близько 500 м. Також необхідно окреслити місце знахідки за допомогою мотузки або стрічки. Проте не можна вбивати у землю кілки, адже поблизу цього місця можуть ще знаходитися снаряди.

🔸Одразу припиніть будь-які роботи в районі небезпечного предмета. Удар лопати, грабель, каміння чи просто поштовх може призвести до вибуху.

🔸У жодному разі не пересувайте, не розбирайте, та не нагрівайте небезпечну знахідку.

🔸Не допускайте сторонніх осіб до небезпечного предмета доки не прибули фахівці.

🔸Категорично забороняється самостійно знешкоджувати вибухонебезпечні предмети. Це можуть робити тільки спеціально підготовлені фахівці.

Вам також може сподобатися

У Херсоні вводять подовжену комендантську годину
Патронатна сім’я: Що таке патронат? Чому він важливий? Як стати патронатним вихователем?

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X