Питання цивільного захисту населення обговорювали сьогодні у міськраді

Новини
👁 240

Нарада з керівниками комунальних служб, АТ «Херсонобленерго», «АТ «Херсонгаз» за участі начальника відділу з питань цивільного захисту та представника підрозділу тероборони відбулась у міськраді у середу, 23 лютого.

На нараді обговорювали функціонування аварійних бригад мереж газо-, водо- та енергопостачання у випадку надзвичайної ситуації або військової агресії. В.о. заступника міського голови Роман Головня наголосив, що дії між органами місцевого самоврядування та відповідними структурними підрозділами, що відповідають за життєзабезпечення міста, повинні бути скоординовані.

«Херсонці мають почуватися у безпеці. Якщо траплятимуться аварійні ситуації – вони мають максимально швидко ліквідовуватися», – зазначив Роман Головня.

Окремо обговорювалося питання постачання питної води у випадку відсутності електроенергії, можливості її накопичення та зберігання. Відпрацювати питання має відділ цивільного захисту.

Представник тероборони проінформував про відпрацьовані дії підрозділу для забезпечення охорони порядку на території Херсонської міської громади та при можливому початку військової агресії.

Заступник міського голови Володимир Пепель підняв питання «гарячої» лінії, куди херсонці могли б телефонувати у випадку надзвичайної ситуації. Начальник відділу з питань цивільного захисту Олександр Лещенко зазначив, що зі стаціонарного та мобільного телефонів у випадку настання такої ситуації телефонувати потрібно за номерами: 15-80, 050-309-15-80,
097-202-15-80

Вам також може сподобатися

Міський голова Ігор Колихаєв зробив заяву щодо надзвичайного стану в Херсоні
У Корабельному районі контролюють дотримання правил благоустрою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X