Питання стосовно виділення матеріальної допомоги постраждалим унаслідок аварії на колекторі винесуть на найближчу сесію міськради

Новини
👁 330

На сьогодні аварію на каналізаційному трубопроводі в районі вул.Штурвальної усунено. Про це повідомив на пресбрифінгу директор Херсонводоканалу Віктор Скобліков. За його словами, тривають роботи з ліквідації її наслідків. Загалом для усунення надзвичайної події задіяли 15 працівників підприємства, 6 одиниць спецтехніки та 3 одиниці спецобладнання.

Своєю чергою, голова Корабельної районної у м.Херсоні ради Наталя Чорненька відзначила, що на сьогоднішній день роботи із очистки приміщень, які постраждали, майже завершені. Зараз фахівці працюють над формуванням та затвердженням актів з визначення розміру шкоди, заподіяної мешканцям житлових будинків.

Як повідомила Наталя Чорненька, можна говорити про те, що втрат зазнали 6 житлових будинків (7 сімей, 12 людей загалом).

“Наразі ми підготували також кімнати в гуртожитку по вул.Комкова, 76-б – на випадок, якщо постраждалі захочуть перебути там. Можу також додати, що ми постійно на зв’язку з усіма, хто зазнав збитків. Ясна річ, люди переживають за своє майно, бояться випадків мародерства, тому із суботи на місці аварії цілодобово чергує поліція”, – зазначила Наталя Чорненька.

Зі свого боку, заступник міського голови Володимир Пепель підкреслив, що позиція міського голови Ігоря Колихаєва – однозначна. Постраждалі мають отримати відшкодування, ці кошти будуть передбачені у бюджеті, а питання винесуть на найближчу сесію міської ради.

Також він додав, що ситуація із системами каналізацій та водопостачання складна по всій Україні – не лише в Херсоні. Особливо якщо враховувати те, що реконструкція цих мереж не проводилася останніх 5 років.

За інформацією директора Херсонводоканалу, для того, аби мінімізувати ризики необхідно виконати або заміну певних ділянок трубопроводу, або повністю замінити колектор, протяжність якого складає 6,2 км, а діаметр – 900 мм.

Вам також може сподобатися

КП «Міське дорожнє управління” очищує прибордюрну смугу
Оголошення щодо проведення засідання Координаційного комітету з питань громадського бюджету в місті Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X