Питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі виконавчих органів міської ради

Новини
👁 236

Питанням погашення заборгованості із виплати заробітної плати знаходиться у зоні особливої уваги відділу контролю за дотримання законодавства Департамента економіки та інвестицій міської ради.

Станом на 30 листопада, за статистичними даними, заборгованість із виплати заробітної плати мають 14 підприємств, розташованих на території Херсонської міської територіальної громади на загальну суму 17 млн 318 тисяч 900 грн.

Упродовж листопада 2021 року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, що розташовані на території Херсонської міської територіальної громади, зменшилась на 3 млн 294 тис 300 грн.

У листопаді заборгованість із виплати заробітної плати погашена на наступних підприємствах:

  • ПАТ «Херсонський завод «СУДМАШ» – 177 200 грн;
  • КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» – 108 тис 300 грн;
  • Херсонський державний завод «Палада» – 2 млн 898 тис 200 грн;
  • ТОВ «Екобіотек-Україна» – 110 тис 600 грн.

Найбільша заборгованість із виплати заробітної плати серед економічно активних підприємств: ХДЗ «Палада» (12 млн 538 тис 300 грн.), КП ХОР «Херсонські авіалінії» (1 млн 702 тис 500 грн).

Щотижня на засіданнях районних комісій з питань забезпечення наповнення бюджету, ефективного використання бюджетних коштів, соціального захисту населення та контролю за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати розглядаються причини виникнення боргів на підприємствах-боржниках та шляхи їх ліквідації.

З початку 2021 року проведено 34 засідання зазначених комісій, на яких заслухано 31 керівника підприємств-боржників, яких попереджено про необхідність погашення заборгованості із заробітної плати та по внесках до Пенсійного фонду, а також про дисциплінарну, матеріальну, адміністративну, кримінальну відповідальність у разі порушення законодавства про оплату праці.

Вам також може сподобатися

Тимчасово перекрито рух транспорту на вул. Потьомкінській
Стали відомі переможці конкурсу «Кришталева крапля»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X