Приймаються пропозиції до екологічної оцінки програми економічного та соціального розвитку ХМТГ

Новини
👁 120

З метою громадського обговорення на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів за посиланням оприлюднена заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Програма економічного і соціального розвитку Херсонської міської територіальної громади на 2022 рік».

Строк громадського обговорення заяви – 15 днів, починаючи з 30.09.2021 року.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Пропозиції та зауваження приймаються департаментом економіки та інвестицій Херсонської міської ради, email: [email protected], тел.: (0552) 49 11 15.

Ознайомитися з проєктом документа державного планування можна в приміщенні  Херсонської міської ради, поверх V, каб. 502, з 8.00 до 17.00.

Отримати наявну екологічну інформацію, у тому числі, пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можливо в департаменті захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської  обласної державної адміністрації (73026, м. Херсон, пров. Козацький, 10), департаменті здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації (73000, м. Херсон, вул. 295 Стрілецької дивізії, 21).

Вам також може сподобатися

30 вересня Херсонський Водоканал здійснюватиме заміну запірної арматури на перехресті Торгової та Мозолевського
Чому не працює новий спортмайданчик у парку “Херсонська фортеця”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X