Протягом минулого тижня в місті продовжувались роботи з благоустрою

Новини
👁 150

Упродовж минулого тижня департамент міського господарства організував покіс зелених зон, прибирання тротуарів, проїзної частини доріг, очищення урн, вивезення сміття та трави по всьому місту.

Зокрема, покіс зелених зон відбувся на вулицях: Кременчуцькій (права сторона), Гімназичній, Дружби, Ярослава Мудрого (від просп. Ушакова до вул. Робочої),  Миколи Гоголя (від вул. Белінського до вул. Театральної), Червоного Хреста, П. Калнишевського, Лютеранській, Перекопській (від вул. Кременчуцької до просп. Ушакова), Покришева, Вишневій, Генерала Алмазова, Полтавській,  І.Богуна, а також на площі Привокзальній та на Набережній (по проспекту Ушакова).

Механізований покіс трави здійснено по Бериславському шосе (від смт. Зеленівка до вул. Ладичука), вулиць: Миру, Залаегерсег,  Кримській та Українській (від вул. Видригана до вул. Кеменчуцька), Ладичука (від вул. Перекопська до Бериславського шосе) та  площі Дубинди.

На території Корабельного району провели технічне очищення тротуарів від грунту (старий центр, Житлоселище та мікрорайон Корабельний).

Усього до праці було залучено 59 працівників, задіяли 8 одиниць техніки та вивезли 14,8 т сміття.

Окремо здійснювалися прибирання та покоси, що були організовані районними в місті Херсоні радами.

Вам також може сподобатися

До уваги представників ЗМІ! 23 червня прес-тур
Упродовж минулого тижня КП «Міське дорожнє управління» очищувало прибордюрну смугу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X