Проєкти випускників Школи молодого політика пройшли оцінку експертів у міськраді

Новини
👁 295

Проведена консультативна зустріч директора департаменту економіки та інвестицій Ірини Ніколаєвої,  начальника управління економічної політики департаменту економіки та інвестицій Олени Яриги, головного спеціаліста відділу міжнародного та муніципального співробітництва управління стратегічного розвитку та інвестицій департаменту економіки та інвестицій Юлії Гуртової з чотирма командами випускників Школи молодого політика у Херсоні. На зустрічі був присутній в.о. заступника міського голови Роман Головня та координатор програми Школи молодого політика в Херсоні Олег Половцев.

Команди представили свої проєкти:

– «Острівець безпеки» (для безпечного пересування дітей вулицями у будь-якій точці міста);

– «Спортивний майданчик» (пропаганда і підтримка здорового способу життя);

– кінотеатр під відкритим небом «Kino Go On» (організація доступного культурного відпочинку для громадян усіх соціальних груп);

– молодіжний центр «Надихай Розвивай Молодь» (майданчик для комунікації молоді, яка хоче брати активну участь у житті громади).

У робочому порядку фахівцями департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради було надано роз’яснення щодо вимог Положення про Громадський бюджет у місті Херсоні, технічного супроводу проєкту тощо.

Також автори проєктів мали змогу на первинному етапі усунути помилки складання форм проєктів та врахувати зауваження, що були надані фахівцями міської ради.

Вам також може сподобатися

Де у Херсоні ремонтують дороги 2 липня
Запрошуємо містян до обговорення Статуту Херсонської міської територіальної громади

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X