Проєкт з надання пільгових кредитів на житло для ВПО продовжується

Новини
👁 274

З початком повномасштабної війни багато українців втратили житло, а кількість внутрішніх переселенців значно збільшилася.

Проєкт з надання пільгових кредитів на житло для ВПО продовжується. Понад 1600 внутрішніх переселенців уже отримали змогу оформити його.

Подавайте заявку на участь у розіграші, якщо маєте довідку ВПО. Одразу 500 українців оберуть за допомогою генератора випадкових чисел.

Якщо ви подавалися на попередні розіграші, заявки залишаються дійсними. Повторно заповнювати не потрібно.

Дивіться трансляцію 31 серпня о 14:00, щоб не пропустити свій щасливий номер.

У день розіграшу заявку подати неможливо. Ви зможете це зробити вже наступного дня, 1 вересня, для майбутніх розіграшів.

Результати розіграшу будуть завтра.

❗️Важливо:

▪️ У разі перемоги житло, яке ви придбаєте, не повинно бути на окупованій території або в районі проведення бойових дій. З переліком можна ознайомитися тут.

▫️ Ви можете змінити регіон придбання житла, якщо переможете із заявкою, яку подали попередні рази. Це можна зробити в регіональному управлінні Держмолодьжитла

Проєкт «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» реалізується Мінреінтеграції спільно з Держмолодьжитлом за кошти гранту, наданого Урядом Німеччини через Банк KfW. Через портал Дія здійснюється реєстрація громадян для участі в програмі, що реалізована за участі проєкту ПРООН Diia Support, який впроваджується за підтримки Швеції.

Вам також може сподобатися

ВСТУП-2022: рекомендацію для зарахування на бюджет отримали понад 67 тис. абітурієнтів
З 1 вересня у школах Херсона розпочнеться навчальний процес

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X