Проєкт водопостачання у Комишанах «завис». Міськрада просить ОДА вжити заходів

НовиниСоціальна сфера
👁 303

Староста смт Комишани Катерина Рогова, звернулася до депутата Херсонської міської ради Віктора Сухокобиліна, аби він посприяв вирішенню болючого для комишанців питання — підрядник не довів до фінальної стадії проєкт водопостачання й декілька вулиць селища залишаються зневодненими. З’ясувалося, що для забезпечення водопостачання та поліпшення якості води в смт Комишанах, у 2015 році громада селища скористалася наданою державою можливістю — розробити техніко-економічне обгрунтування та робочий проєкт водопостачання коштом «Державного фонду регіонального розвитку». До програми комишанців включили у 2017 році. Замовником робіт з реалізації проєкта «Водопостачання смт Комишани Корабельного району м. Херсона – Будівництво» виступив Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА.

Проєкт реалізовувати почали, але підрядник взяті на себе зобов’язання не виконав. Ще у 2018 році був складений акт, в якому вказувалися певні недоліки, що належало усунути. Наприклад, питна вода у новозбудованих свердловинах № 5 і № 6 не відповідає вимогам ДСанПІН 2.2.4–171–10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», окрім того, відсутня геодезична виконавча схема інженерних мереж, що виключає можливість їхньої сталої експлуатації за цільовим призначенням. Ці недоліки не усунуті досі. У висновку — більше 7 тисяч мешканців Комишан не можуть використовувати воду інакше, як за технічними потребами.

Віктор Сухокобилін виніс це питання на сесію міськради. Депутати його підтримали одноголосно — роботи повинні бути закінчені, недоліки усунені, свердловини передані на баланс міській раді, а мешканці Комишан мають отримати питну воду. Міський голова Ігор Колихаєв підписав рішення й зауважив:

«Мова йде про найзначущіші соціальні послуги та надважливу їхню складову — воду. Депутати міської ради звернуться до ОДА, аби адміністрація вжила невідкладних заходів для усунення підрядником усіх недоліків. Виконавець мусить закінчити свою роботу з будівництва свердловин і здати їх у належній якості. Тільки тоді міська рада прийме свердловини на баланс для обслуговування. Ми зробимо все, що від нас залежить, аби у мешканців Комишан з’явилося водопостачання якомога швидше».

Вам також може сподобатися

Упродовж тижня КП «Міське дорожнє управління» здійснює ямковий ремонт дороги у Зеленівці
У Суворовському районі ліквідували стихійні сміттєзвалища

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X