Програма ПРООН з підтримки підприємництва розпочинає роботу в Херсоні

Новини
👁 85

У Херсонській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч секретаря міської ради Галини Лугової з представниками Програми розвитку ООН (ПРООН) в рамках їх діяльності з підтримки економічного розвитку Херсона та Херсонської області за участі місцевих бізнесменів та працівників університетів. Делегацію гостей очолював Анджей Болеста – координатор компоненту «Економічне відновлення та розвиток інфраструктури» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
В основі економічного напряму діяльності Програми – підтримка підприємництва через формування знань та навичок зі створення та розширення бізнесу, залучення фінансування МСП, підвищення конкурентоспроможності населення цільових регіонів на ринку праці, промоція підприємців та допомога в пошуку нових ринків, сприяння кооперації та розвитку профтехосвіти.


На зустрічі йшлося про підтримку місцевого малого бізнесу. Присутні обговорили також напрямки розвитку у регіоні системи профтехосвіти.


Секретар міської ради Галина Лугова звернула увагу представників Програми на важливість сьогодні для міста розвитку сфери туризму.


“Міський голова Ігор Колихаєв одним із пріоритетних напрямків сьогодні бачить розвиток туристичної галузі, тому органи місцевого самоврядування з радістю долучаться до співпраці. Сподіваємося, що взаємодія буде результативною”, – наголосила під час зустрічі вона.


Також секретар міської ради підкреслила, що систему профтехосвіти нині потрібно реформувати й висловила сподівання, що діяльність представників ПРООН у Херсоні значно покращить цю ситуацію.

Вам також може сподобатися

У Херсоні зареєстрували 22 нових випадки коронавірусу
У Херсон їде фотовиставка «Обличчя нових громад»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X