Програма «Освіта Херсона – інвестиція в майбутнє» на 2019-2023 роки» – затверджено звіт про виконання

Новини
👁 202

Під час сьогоднішньої сесії затверджено проєкт рішення «Про звіт про виконання у 2019-2020 роках Програми «Освіта Херсона – інвестиція в майбутнє» на 2019-2023 роки» .

Так, у документі йдеться, що загальний обсяг фінансування Програми  у 2019 році склав 67478,76 тис. грн., що складає 86,6% від передбачених Програмою коштів.  У 2020 році – 76515,84 тис. грн, що складає 50,3% від передбачених Програмою коштів.  

Зокрема, у Звіті йдеться про наступне.

Для створення додаткових місць у закладах дошкільної освіти у закладі дошкільної освіти №33 відкрито додаткову групу.

У Херсонському закладі загальної середньої освіти «Центр освіти молоді»  завершено проведення капітального ремонту харчоблоку, медичного блоку, встановлено огорожу та вентиляційну систему.

Поліпшено умови безпеки у закладах освіти через встановлення автоматичних пожежних сигналізацій у 7 закладах освіти (ЗДО № 3,12,14,17 61,76, ЗЗСО № 6).

Організовано гаряче харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти для дітей пільгових категорій, дітей з порушенням інтелектуального розвитку (спеціальна школа №1), із зниженим слухом (НВК№29, ЗЗСО№48), дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах, учнів допрофільних спортивних класів (ЗЗСО№ 34, 47).

У 2020 році забезпечено участь учнів у всеукраїнських учнівських предметних турнірах. 60 ліцеїстів Академічного ліцею взяли участь у проведенні Всеукраїнських олімпіад у форматі онлайн та здобули 15 призових місць. Учениця ЗЗСО №30 стала переможцем Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Двоє здобувачів освіти ФТЛ дистанційно взяли участь у Міжнародних змаганнях з астрономії та астрофізики (International Astronomy and Astrophysics Competition, IAAC) і здобули срібні нагороди. Три проєкти з України стали переможцями на Global Youth Science and Technology Bowl – міжнародному студентському науковому змаганні з біології, хімії, фізики та інженерії в Гонконзі (ЗЗСО №24 та ФТЛ). У ІV етапі ХІХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика  перемогли здобувачі освіти ЗЗСО №1 та №20. На ІV етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка конкурсу перемогу одержали здобувачі освіти ЗЗСО №20 та №30.

Вам також може сподобатися

Депутати затвердили Програму оздоблення та інформаційного супроводу на території МТГ на 2022 рік
У Херсоні тимчасово обмежать рух транспорту під час велопробігу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X